+38 (044) 391-00-05
Зателефонувати
Виберіть магазин
Публічна оферта

Публічна оферта

ПУБЛІЧНА ОФЕРТА

щодо укладення договору купівлі-продажу 

Приватне підприємство «БУНАР» пропонує (надає оферту) укласти публічний договір купівлі-продажу (далі - Договір) на умовах, що зазначені нижче. 

Цей Договір є публічним, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець). До цього Договору застосовуються положення Закону України «Про захист прав споживачів», які регулюють правовідносини щодо укладення договорів на відстані. 

Погоджуючись з умовами цього Договору, Покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару і за невиконання умов Договору несе відповідальність, передбачену цим Договором та чинним законодавством України. 

 1. ВИЗНАЧЕННЯ ПОНЯТЬ

Сайт – веб-сайт з доменним ім’ям hodosovka.megamarket.ua.

Продавець – Приватне підприємство «БУНАР», місцезнаходження: 07400, Київська обл., місто Бровари, вулиця Київська, будинок 316; адреса магазину: 08173, Київська обл., Києво-Святошинський р-н , с. Ходосівка , вул. Обухівське шосе 1,16; ідентифікаційний код в ЄДРПОУ: 44588869.

Покупець – будь-яка фізична дієздатна особа, юридична особа, фізична особа-підприємець, яка здійснила замовлення Товару на Сайті або через контактний центр Продавця.

Товар – будь-який Товар, який пропонується до продажу на Сайті.

Оформлення замовлення - рішення Покупця придбати Товар, оформлене через заповнення Покупцем відповідних полів та натискання на відповідні кнопки, що розміщені на Сайті. У разі усного оформлення замовлення Покупцем через контактний центр Продавця  повідомлення Покупцем свого прізвища, ім'я номеру телефону вважається оформленням замовлення.

Акцепт - повне та беззаперечне прийняття Покупцем умов цього Договору. 

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Цей договір є офіційною пропозицією (офертою) щодо укладення договору купівлі-продажу і містить всі істотні умови купівлі-продажу через Сайт.

2.2. Відповідно до ст. 642 Цивільного кодексу України повним і безсуперечним прийняттям умов цього Договору (акцептом) є факт оформлення замовлення на Сайті та/або через контактний центр Продавця та/або часткової або повної оплати замовлення на умовах цього Договору.

2.3. Умови цього Договору вважаються акцептованими та безумовно прийнятими Покупцем у тому числі з моменту кліку (натискання) на відповідне віконце на сторінці Сайту біля надпису «З умовами публічної оферти погоджуюсь» та/або іншого надпису аналогічного змісту.

2.4. Акцептуючи цей Договір Покупець підтверджує, що він ознайомився з умовами Договору та повністю згоден з:

а) умовами цього публічного Договору;

б) з контактними даними, місцезнаходженням та реквізитами Продавця;

в) умовами використання сайту та залишення відгуків про роботу Продавця;

г) положеннями про обробку і захист персональних даних;

д) з цінами та ціновою політикою Продавця;

е) з умовами замовлення, оплати, доставки, обміну та повернення Товару.

2.5. Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений та згоден з його умовами, а також, у разі, якщо Покупець є фізичною особою, дає дозвіл на обробку своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього строку дії Договору. Крім цього, укладанням цього Договору, Покупець підтверджує, що йому повідомлено (без необхідності додаткового письмового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про мету збору даних. Обсяг прав Покупця, як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», йому відомий і зрозумілий. 

 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупцеві Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах цього Договору. 

 1. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Покупець самостійно оформляє замовлення Товару на Сайті або здійснює замовлення через контактний центр Продавця. Під час оформлення замовлення Товару Покупець на власний розсуд визначає який саме Товар він бажає придбати, у якій кількості, адресу та спосіб доставки (місце передачі Товару), спосіб оплати Товару.

4.2. Сторони погоджуються з тим, що дані в описі Товару на Сайті мають інформаційний характер і що виробник залишає за собою право вносити зміни в характеристики, комплектацію Товару на свій розсуд без попереднього повідомлення Сторін цього Договору.

4.3. Продавець має право замінити Товару в разі його відсутності іншим Товаром. якщо  інший Товар відповідає меті використання замовленого Товару,  має таку ж або кращу якість та  його ціна не перевищує ціни замовленого Товару.

4.4. Оформляючи замовлення та/або оплачуючи його частково чи повністю Покупець тим саме підтверджує, що йому надана вся необхідна, повна, достовірна інформація про Продавця, Товар, його кількість, якість, характеристики, комплектацію, асортимент та його виробника, в тому числі документи, які підтверджують його належну якість, а також те що Покупець проінформований про порядок задоволення вимог щодо повернення, обміну та всі інші умови постачання або виконання цього Договору.

4.5. Покупець зобов'язується надати дійсну, точну і повну інформацію про себе при оформленні замовлення. Покупець зобов'язується не повідомляти третім особам параметри доступу, вказані при реєстрації.

4.6. У разі неможливості виконання замовлення через відсутність замовленого Товару Продавець повинен негайно повідомити про це Покупця, але не пізніше тридцяти днів з моменту оформлення замовлення (надання згоди на укладення цього Договору). 

 1. ЦІНА І ПОРЯДОК ОПЛАТИ ТОВАРУ

5.1. Ціна Товару, яка вказана на Сайті не включає в себе вартість доставки Товару Покупцю. Умови доставки Товару вказані на Сайті, оплату доставки здійснює Покупець.

5.2. Способи оплати зазначаються Продавцем на Сайті.  При покупці алкоголю, в тому числі пива, та тютюнових виробів Покупець може обрати будь-який спосіб оплати, крім платіжної системи LiqPay.

5.3. Ціни на Товар можуть змінюватися Продавцем в односторонньому порядку (в т.ч. після прийняття замовлення, крім випадків 100% оплати Товару Покупцем) без відповідного повідомлення Покупця шляхом зміни ціни на Сайті. 

 1. ДОСТАВКА, ПРИЙМАННЯ-ПЕРЕДАЧА ТОВАРУ

6.1. Способи доставки Товару Покупцеві вказані на Сайті. Покупець має право обрати будь-який із запропонованих способів доставки/отримання Товару та має вказати його при оформленні замовлення.

6.2. Строк доставки/отримання Товару залежить від виду Товару та способу доставки/отримання Товару, обраного Покупцем. Орієнтовні строки доставки/отримання Товару вказуються Продавцем на Сайті.

6.3. Покупець або його представник під час приймання Товару підтверджує своїм підписом в товарному чеку або в замовленні, що не має претензій до кількості товару, зовнішнього вигляду, якості, строку придатності та комплектності товару.

6.4. При прийманні Товару Покупець зобов’язується його оглянути у присутності представника Продавця/служби доставки (перевізника), перевірити відповідність Товару якісним і кількісним характеристикам (найменування товару, кількість, комплектність, строк придатності). Факт прийняття Покупцем Товару свідчить про те, що Покупець при прийнятті Товару не виявив дефектів, пошкоджень чи інших недоліків Товару та не має претензій до  кількості, якості, асортименту, комплектності, строку придатності Товару тощо.  

6.5. У випадку виявлення Покупцем при прийманні Товару дефектів, пошкоджень та інших недоліків Товару, наявності претензій щодо комплектності Товару, строку придатності Товару, Покупець має право відмовитись від отримання та оплати Товару, договір у такому випадку вважається розірваним. У випадку передоплати Товару, від якого відмовився Покупець у зв’язку його неналежною якістю,  гроші, сплачені за Товар, повертаються Покупцеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання Договору - в інший строк за домовленістю Сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів. У разі придбання Покупцем непридатного харчового продукту Продавець зобов’язаний замінити його на харчовий продукт, який є придатним до споживання, або повернути Покупцю сплачені ним гроші  в строк за домовленістю Сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів з дня відмови від отримання такого харчового продукту.

6.6. Право власності та ризик випадкової втрати або пошкодження Товару переходить до Покупця або його Представника з моменту отримання Товару Покупцем в місці передачі Товару, при самостійній доставці Товару від Продавця, чи під час передачі Продавцем товару службі доставки (перевізнику) обраної Покупцем.  

 1. ПОРЯДОК ОБМІНУ АБО ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

7.1. Покупець протягом чотирнадцяти днів (не рахуючи дня купівлі) має право обміняти непродовольчий Товар належної якості на аналогічний Товар у Продавця, якщо Товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Товар, що повертається, повинен бути без механічних пошкоджень та інших дефектів. Продавець не здійснює повернення та обмін Товару, який входить до Переліку товарів, що не підлягають обміну (поверненню), затвердженого Кабінетом Міністрів України.

7.2. Обмін Товару належної якості здійснюється, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий Продавцем Покупцю разом з проданим Товаром. У разі якщо на Товарі містяться сліди його використання, механічні та інші пошкодження,  то Товар не підлягає обміну відповідно до цього пункту Договору. 

7.3. Якщо на момент обміну аналогічного Товару немає у продажу, Покупець має право або придбати будь-які інші Товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати Договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого Товару або здійснити обмін Товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного Товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження Товару в продаж повідомити про це Покупця, який вимагає обміну Товару.

7.4. Повернення грошей Покупцю у випадку, вказаному у п.7.3. Договору, здійснюється Продавцем після отримання та перевірки Товару на предмет відсутності пошкоджень Товару, цілісності упаковки, збереження товарного вигляду, споживчих властивостей, пломб та ярликів. У випадку відповідності повернутого Товару вказаним у цьому розділі вимогам, Продавець зобов’язаний повернути Покупцю гроші, сплачені Покупцем за повернутий Товар, в строк, погоджений Сторонами, але не пізніше ніж протягом чотирнадцяти днів з дня отримання Продавцем Товару від Покупця.

7.5. У разі обміну або повернення Товару належної якості у відповідності до положень цього розділу Договору оплата доставки Товару Продавцеві покладається на Покупця. 

 1. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

8.1. Покупець зобов'язаний:

а) самостійно оформити замовлення на Сайті або через контактний центр Продавця, ознайомитись з характеристиками комплектацією та іншою інформацією щодо Товару та його виробника;

б) своєчасно оплатити та отримати Товар на умовах цього Договору;

в) повідомити Продавцеві дані, які ідентифікують його як Покупця та достатні для доставки Покупцеві замовленого Товару;

г) виконувати положення цього Договору та чинного законодавства України.

8.2. Покупець має право:

а) вимагати від Продавця дотримання умов цього Договору.

8.3. Продавець зобов'язаний:

а) дотримуватись умов цього Договору;

б) забезпечити доставку Покупцю Товару відповідно до  оформленого замовлення та умов цього Договору.

8.4. Продавець має право:

а) змінювати умови Договору та ціну Товару в односторонньому порядку, розміщуючи їх на Сайті. Зміни набирають чинності з моменту публікації. 

 1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

9.1. За порушення умов цього Договору та чинного законодавства Продавець та Покупець несуть відповідальність відповідно до умов цього Договору та вимог чинного законодавства України.

9.2. Продавець не несе відповідальності за збитки або витрати, що виникли у зв’язку із Сайтом, його використанням або неможливістю використання. Продавець не несе відповідальності за втрату Покупцем можливості доступу до свого акаунта на Сайті (втрату логіна, пароля, іншої інформації).  Продавець залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію і робити технічні і юридичні заходи для припинення доступу до Сайту відвідувачів/користувачів/Покупців.

9.3. Продавець не несе жодної відповідальності за затримку або збої у роботі банків, платіжних систем.

9.4. Продавець не несе відповідальності за неякісне виконання або невиконання своїх зобов'язань у зв'язку з наданням Покупцем неактуальної  інформації про Покупця або невідповідністю її дійсності.

9.5. Покупець несе повну відповідальність за достовірність вказаної при оформленні замовлення інформації.

9.6. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання своїх зобов'язань у випадку, якщо таке невиконання або неналежне виконання відбулося внаслідок дії обставин непереборної сили, а також внаслідок дій третіх осіб, видання актів державними органами і інших, незалежних від Сторін обставин, які роблять неможливим своєчасне, повне і належне виконання Сторонами своїх зобов'язань за цим Договором.

9.7. Під обставинами непереборної сили Сторони розуміють виняткові погодні умови і стихійні лиха (ураган, буря, гроза, блискавка, повінь, ожеледиця, землетрус, пожежа, просідання і зсув ґрунту), дії громадської непокори, війну, загрозу війни, терористичний акт, блокаду, революцію, заколот, повстання, масові заворушення, перерви в подачі електроенергії.

9.8. Наявність обставин непереборної сили не залежить від волі Сторін Договору та звільняє Продавця таабо Покупця від відповідальності за невиконання або неналежне виконання своїх зобов'язань за цим Договором.

9.9. У разі виникнення обставин непереборної сили, інших обставин, які виключають відповідальність Сторін, Сторона, яка знаходиться під їх дією, повідомляє про це іншу Сторону впродовж 5 (п'яти) календарних днів з моменту виникнення таких обставин та надає відповідні підтверджуючі документи. При цьому, Продавець розміщує відповідне повідомлення на Сайті, або іншим доступним способом повідомляє Покупця.

9.10. Після припинення дії обставин непереборної сили, інших форс-мажорних обставин, які виключають відповідальність Сторін, Сторона, яка перебувала під їх дією, повідомляє про таке припинення іншу Сторону впродовж 5 (п'яти) календарних днів з моменту закінчення дії зазначених обставин. При цьому, Продавець розміщує відповідне повідомлення на Сайті, або іншим доступним способом повідомляє Покупця.

9.11. У разі недотримання Стороною, яка перебуває під дією форс-мажорної обставини, вимог п. 9.6. Договору, вона втрачає право посилатися на таку обставину, як на підставу для звільнення від відповідальності. 

 1. ІНШІ УМОВИ

10.1. Цей Договір може бути змінено Продавцем в односторонньому порядку шляхом розміщення на Сайті нової редакції Договору.

10.2. Оформлення Покупцем замовлення та/або його повна або часткова оплата означає повну згоду Покупця з умовами даного Договору і є датою укладення Договору купівлі-продажу між Продавцем і Покупцем. Укладений згідно даної пропозиції публічний договір купівлі-продажу вважається укладеним на території України і таким, що діє в рамках законодавства України

10.3. Акцептуванням цього Договору або реєстрацією (зокрема шляхом заповнення реєстраційної анкети) на Сайті  Покупець надає згоду на збір, обробку та використання його персональних даних Продавцем з метою обробки замовлень на придбання Товарів, отримання інформації про замовлення, надсилання телекомунікаційними засобами зв’язку (електронною поштою, мобільним зв’язком) рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші або будь-якої іншої інформації про діяльність Продавця.

Продавець зобов'язується не розголошувати отримані від Покупця персональні дані. Не вважається розголошенням надання Продавцем інформації контрагентам і третім особам, що діють на підставі договору з Продавцем, в тому числі і для виконання зобов'язань перед Покупцем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами чинного законодавства України.

Для цілей, передбачених цим пунктом Договору, Покупець надає згоду Продавцю направляти листи, повідомлення та матеріали на поштову адресу, e-mail, Viber, Skype Покупця, а також відправляти sms-повідомлення, здійснювати дзвінки на вказаний в анкеті чи наданий Покупцем телефонний номер.

10.4. У випадку небажання отримувати розсилку, Покупець має право звернутися до Продавця, написавши заяву про відмову від отримання рекламних матеріалів, надіславши її на електронну адресу Продавця.

10.5. Якщо будь-яке з положень цього Договору з будь-якої причини втрачає чинність, силу, стає недійсним, або незаконним, така обставина не впливає на чинність або силу будь-якого або всіх інших положень цього Договору.

10.6. Сайт містить матеріали, знаки для товарів і послуг, фірмові найменування та інші захищені  законом матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, відео, графічні зображення, музичні та звукові твори, що є власністю Продавця та/або його постачальників і виробників, партнерів, контрагентів. Весь зміст Сайту охороняється законодавством України. Покупець чи будь-яка третя особа не має права без письмової згоди Продавця використовувати матеріали, розміщені на Сайті.

10.7. У разі виникнення будь-яких спорів або розбіжностей між Сторонами у зв’язку з тлумаченням або виконанням цього Договору або будь-яким його порушенням, припиненням дії, втратою чинності чи визнання недійсним Сторони спору вживають заходів, щоб вирішити такий спір шляхом переговорів. Якщо спір не може бути вирішений шляхом переговорів, то в такому разі будь-яка Сторона спору має право подати спір на розгляд до суду відповідно до законодавства України.

10.8. Цей Договір за юридичною силою прирівнюється до договору, укладеного в простій письмовій формі.

10.9. Договір діє до повного виконання зобов’язань Сторонами, за винятком випадків його дострокового розірвання.

10.10. Покупець має право розірвати цей Договір шляхом повідомлення Продавця  про це протягом чотирнадцяти днів з моменту одержання Товару.

10.11. У всьому іншому, не врегульованому в цьому Договорі, Сторони керуються чинним законодавством України. 

 1. МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ТА РЕКВІЗИТИ ПРОДАВЦЯ: 

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «БУНАР»

Місцезнаходження: 07400, Київська обл., місто Бровари, вулиця Київська, будинок 316

Адреса магазину: 08173, Київська обл., Києво-Святошинський р-н , с. Ходосівка , вул. Обухівське шосе 1,16

Ідентифікаційний код в ЄДРПОУ: 44588869

Банківські реквізити: IBAN UA833805820000026005010330987; Банк: АТ «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» м.Київ; МФО: 380582

Номер телефону: +38 (044) 200-42-69

e-mail: [email protected]

Акційні товари
Каталог